LEASING PRO PODNIKATELE

Podnikejte vždy s nejmodernějšími technologiemi.

 

Řešení pro všechny

Jste živnostník nebo obchodní společnost? Chcete mít k dispozici vždy tu nejmodernější techniku a naplno ji využívat spolu s přídavnými asistenčními službami a dokonalým pojištěním? Klasický nebo finanční leasing? Jaký typ financování je pro vás nejvhodnější? Spolu s našimi partnery pro vás určitě najdeme řešení, které bude nejlépe vyhovovat vám a vašemu projektu.

 

Zde najdete čtyři dobré důvody...

...které pro vás jako zákazníka hovoří ve prospěch leasingu:

 

Pomáhá udržet likviditu

Leasing šetří vlastní kapitál a posiluje tak vaši bonitu vůči bankám. Nákup v hotovosti odčerpává likviditu podniku a často vede k časově náročným jednáním o dodavatelských případně bankovních úvěrech. Leasing naproti tomu neomezuje váš manévrovací prostor při dodavatelských úvěrů, ani nezatěžuje vaši bilanci pro jednání s finančními institucemi. Protože přístroje zůstávají vlastnictvím leasingové společnosti, nezhoršuje se - na rozdíl od koupě - poměr vlastního kapitálu a bilanční sumy, vlastního kapitálu a investičního majetku. Sečteno a podtrženo to znamená: Využíváte nejmodernější technologie, zlepšujete současně svou bonitu, bilanční charakteristiky a tím rating svého podniku.

 

 

Dává jistotu plánování

Pronajmout si nové zařízení se vyplatí. Důvod: Platíte až tehdy, kdy technika ve vašem podniku předává svou přidanou hodnotu. Namísto vysokých pořizovacích nákladů, které se musí jednorázově zaplatit, platíte pravidelné leasingové splátky s výnosy, vznikajícími při použití a s využitím zařízení. To od začátku rozšiřuje vaše investiční možnosti. K této výhodě tzv. Pay-as-you-earn se přidává jistota plánování. Konstantní leasingové splátky jsou nákladovou položkou, kterou lze v plánování vašeho podniku snadno kalkulovat.

 

 

Umožňuje větší investice

Nízké splátky nahrazují vysoké kupní ceny, protože obchodní vývoj často vyžaduje potřebu nové techniky. Abyste měli se svým podnikem úspěch, musíte stále investovat do pokrokových technologií. Avšak nákup váže kapitál a díky krátkým inovačním cyklem jsou mnohé zařízení zastaralé dříve, než se zaplatí resp. odepíše jejich účetní hodnota. Řešení: Leasingová nabídka od GRENKE. Díky nízkým měsíčním splátkám můžete investovat do nové techniky přesně tehdy, když ji potřebujete. Zůstáváte tak na čele před konkurencí.

 

 

Nabízí flexibilitu

Díky možnosti výměny, kterou GRENKE nabízí, udržujete váš technologický park ve výborném stavu. Pokud si nakoupíte zařízení do vlastního majetku, na léta se zavážete. Avšak technika se rozvíjí stejně jako váš podnik - velmi rychle. GRENKE vám proto nabízí leasing s možností výměny. Pokud na trh přijdou výkonnější nebo úspornější zařízení, než jsou ty, které jste si pronajali, můžete je během platnosti smlouvy a bez zvýšení leasingových splátek vyměnit (pouze při Classic leasing). Pokud váš podnik roste a stoupají vaše potřeby technického vybavení, je možné leasingovou smlouvu rozšířit přidáním nových zařízení.

 

Financování vašeho nákupu je možné rychle a jednoduše vyřídit přímo u nás. Uzavření smlouvy s GRENKE je opravdu mimořádně jednoduché a podstatně rychleji než vyřízení žádosti o úvěr.

Online zpracování

 • Online zpracování žádostí do 24 hod.
 • Standardně nulová akontace

Schválení

 • Schválení do 7.500, - € bez účetních výkazů.

 

Classic leasing

 • Forma operativního leasingu
 • Doba trvání: 6-60 měsíců
 • Minimální pořizovací cena: 500, - € bez DPH
 • Zahrnutí splátky do nákladů v plné výši
 • Možnost obměny předmětu leasingu na konci za nový

Finančný leasing 

 • Doba trvání: 30-72 měsíců
 • Minimální pořizovací cena: 500, - € bez DPH
 • Zařazení předmětu leasingu do majetku a jeho odepisování
 • Kupní cena na konci: dohodnutá symbolická částka

 

VYBAVTE SI LEASING ONLINE

LEASINGOVÁ KALKULAČKA

Řešení pro všechny! Vytvořte si leasingovou kalkulaci dle Vašeho přání. Nezdržíte se, trvá to jen pár minut.


ONLINE KALKULAČKA


Kontakty:

E-mail: leasing@lincos.sk
Tel.:    +421 915 155 468
          +421 915 827 774


Volejte nás zdarma přes Viber!

Viber +421 915 827 774 sk cz hu